Adventure race aplink Rėkyvos ežerą

Kovo 20 dieną vyko varžybos Šiauliuose “Adventure race aplink Rėkyvos ežerą”. Jose dalyvavo labai gausus klubo ir klubui padedančių tarptautinėse varžybose, narių skaičius! Vyrų elito grupėje buvo užimtos pirmosios devynios vietos, o pačias varžybas laimėjo Vilius Aleliūnas, kuris kartu pagerino ir trasos rekordą! Antras finišo liniją kirto Jonas Vytautas Gvildys, trečiasis liko Modestas Bacys. 4-9 vietas užėmė atitinkamai: Donatas Stulgys, Henrikas Paužas, Vitalijus Petrulis, Regimantas Kavaliauskas ir Andrej Gerasimov. Veteranų grupėje geriausai pasirodė Rolandas Bačkys, kuris užėmė 3-ąją vietą, Dainoras Saunorius užėmė 6-ąją, o Aidas Katarskis liko 11-as. Moterų elito grupėje bėgusi Evelina Bacienė užėmė 7-ąją vietą.Veteranų grupėje dviračiais mynė du klubo atstovai: Gintaras Balčius ir Artūras Galinauskas, kurie atitinkamai pasidalino 18 ir 19 vietas.

Šios varžybos buvo atrankinis startas į Lietuvos rinktinę, todėl labai džiaugiamės, kad šiais metais klubiečiai toliau demonstruoja puikius rezultatus! Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus!