Kurzemės pavasaris 2013

Kurzemės pavasaris įvyko sekančią dieną po treniruočių stovyklos baigimo Nidoje, todėl buvo puiki proga pasižiūrėti kaip patobulėjimo po stovyklos ir pasinerti į tikrąsias varžybas.

Šįmet pirmoji diena buvo WRE(world ranking event), todėl buvo laukiamasi tikrai įdomių ir techniškai gerų trasų. Deja, bet dėl užsitęsusios žiemos orientuotis nebuvo labai smagu ir rezultatams įtakos ypatingai turėjo startinė minutė.

Vyrų elito grupėje pirmąją dieną gerą rezultatą parodė Vytautas Beliūnas užimdamas šeštąją vietą, o Giedrius Valantinas – 22-ąją. Deja, bet sėkmės pritrūko Viliui Aleliūnui, kuris dėl atsižymėto dublio buvo diskvalifikuotas, nors rezultatas buvo vertas ketvirtosios vietos.

Moterų elito grupėje pirmąją vietą iškovojo Irina Nyberg.

Jaunimo grupėje startavęs Algirdas Bartkevičius iškovojo 1-ąją vietą, o jaunių grupėje bėgęs Martynas Tirlikas tenkinosi trečiąja vieta.

Elito palengvintoje grupėje bėgę Aidas Katarskis ir Andrej Gerasimov atitinkamai užėmė 10 ir 11-ąją vietas.

Veteranų grupėje Dainoras Saunorius užėmė 10-ąją vietą.

Antrąją dieną dauguma dalyvavusiųjų nebestartavo, bet suminiuose dviejų dienų rezultatuose absoliučia lydere moterų elito grupėje tapo Irina Nyberg. Vyrų elito grupėje Andrej Gerasimov ir Aidas Katarskis atitinkamai užėmė 9 ir 10- ąją vietas, o Dainoras Saunorius liko 12-tas.