Lietuvos čempionatas sprinto trasoje

Pirmą rudens savaitgalį vyko Lietuvos čempionatas sprinto trasoje, kuriame dalyvavo gausus būrys klubo narių. Varžybos vykdytos Kėdainių senamiestyje, todėl tai pateikė techniškas ir įdomias trasas. Moterų elito grupėje startavo Gabija Ražaitytė, vyrų elito grupėje: Martynas Tirlikas, Vitalijus Petrulis, Andrej Gerasimov ir Paulius Aleliūnas, o vyrų 40 metų grupėje: Rolandas Bačkys ir Aidas Katarskis.

Ryte elito grupių dalyviai startavo kvalifikacijoje, norėdami atsirinkti į pagrindinį sprinto finalą vykusį vakare. Šio barjero perkopti nepavyko Pauliui, kuris užėmė 20 vietą savo pogrupyje ir vakare startavo jau V21A grupėje. Geriausiai sprinto trasoje sekėsi Gabijai, kuri užėmė pirmąją vietą ir tapo Lietuvos čempione! Rolandas savo grupėje užėmė antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliu, o Aidas liko septintas. Vyrų elito grupėje ant tikrojo podiumo niekas iš klubo narių neužlipo: Martynas liko ketvirtas, Vitalijus 21, o Andrej buvo diskvalifikuotas. Pauliui nesisekė ir vakare – pirmą kartą gyvenime buvo diskvalifikuotas dėl praleisto punkto.