Lietuvos čempionatas vidutinėje ir estafečių trasose!

Šiais metais Lietuvos čempionatas vidutinėje ir estafečių trasose vyko gegužės 24-25 dienomis, Vilniaus rajone, Pikeliškių miške. Į varžybas susirinko apie 500 dalyvių iš Lietuvos išsiaiškinti stipriausiųjų ir pajėgiausiųjų. Šįkart klubą atstovavo gausus būrys narių. Elito grupėje: Vilius Aleliūnas, Andrej Gerasimov, Vitalijus Petrulis, V-35 grupėje Aidas Katarskis, V-40 grupėje Dainoras Saunorius, V-45 grupėje Artūras Visockas ir V-20 grupėje Martynas Tirlikas.

Vietovė šiam čempionatui buvo parinkta tikrai įdomi, kaip jau tapę tradicija – pelkėta, tačiau organizatoriai pasistengė, kad trasoje būtų visko: ir bėgimo, ir orientavimosi. Nuo pat ryto kaitino 30 laipsnių karštis, o debesų – nebuvo, todėl tai dar labiau sunkino buvimą varžybų centre ir starto laukimą. Geriausiai elito tarpe sekėsi Viliui Aleliūnui, kuris 6,9km trasą su 21 kontrolinių punktu įveikė per 39:14min, kas jam užtikrino antrąją vietą! Andrej Gerasimov ir Vitalijus Petrulis pasirodė kiek kukliau, ir tenkinosi atitinkamai 21 ir 46 vietomis. Aidas Katarskis savo grupėje užėmė 9-ąją vietą, Dainoras Saunorius 8-ąją vietą, o Artūras Visockas 7-ąją vietą. Jaunimo tarpe Martynas Tirlikas užėmė 1-ąją vietą.

Antrąją varžybų dieną varžybos vykdytos estafečių trasoje. Varžybų centras buvo toje pačioje vietoje, todėl visi žinojo ko galima tikėtis miške. Igtisa komanda pastatė dvi vyrų elito komandas ir vieną veteranų 35 grupėje. Pirmąją elito komandą atstovavo: Martynas Tirlikas, Vilius Aleliūnas ir Artūrs Paulinš, antrą komandą: Vitalijus Petrulis, Andrej Gerasimov ir Andris Jubelis. V-35 grupėje komanda atrodė taip: Artūras Visockas, Dainoras Saunorius ir Aidas Katarskis. Nuo pat pirmojo etapo užvirė įnirtinga kova elito tarpe. Pagrindiniais varžybų konkurentais elito trasoje tapo Tako komanda. Po pirmojo etapo Igtisa vyrai būdami antroje, po antro etapo – pirmoje vietoje dar turėjo vilčių pratęsti pergalių seriją, tačiau teko nusileisti Tako komandai ir Igtisa pirmoji komanda iškovojo antrąją vietą! Antrajai komandai sekėsi kiek prasčiau  ir galutinėje įskaitoje jie užėmė 11-ąją vietą. Vyrų veteranų grupėje klubo nariams sekėsi kiek prasčiau, todėl galutinėje rezultatų lentelėje jie užėmė 5-ąją vietą.

Nors čempionatai nesusiklostė taip, kaip gal būt norėjosi, tačiau vistiek buvo progų pasidžiaugti laimėjimais!