Lietuvos OSS čempionatas ir Xtrasa

Vasario 20-21 dienomis šalia Alūksnės (LAT) įvyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Jis buvo rengiamas kartu su Latvijos čempionatu. Nuo sausio 25d Lietuvoje praktiškai nėra galimybių slidinėti, išskyrus Ignaliną, kur yra dirbtinio sniego trasa.

Šiame čempionate SK Igtisą atstovavo trys klubo nariai: Andrej Gerasimov, Rolandas Bačkys ir Vilius Aleliūnas. Pirmą dieną vyko sprinto rungtis. Dalyviams reikėjo įveikti 3.9km su 17KP. Geriausiai iš SK Igtisos klubo sekėsi Viliui, kuris užėmė 4 vietą, Andrej buvo 8-as, o Rolandas 9-as. Viliaus laikas 21:27 ir nuo nugalėtojo R.Kavaliausko atsiliko 2:04, o nuo trečios vietos jį skyrė 34s. Andrej tarsoje sugaišo 22:28, o Rolandas 22:56. Antrą dieną vyko vidutinės trasos rungtis. Joje dalyviai turėjo įveikti 9.6km su 23KP. Joje puikiai sekėsi Viliui, kuris parodęs gerus orientavimosi įgūdžius užėmė 2 vietą, trasą įveikęs per 53:05 ir nuo nugalėtojo N.Šulčio atsiliko 20s. Nesekmė lydėjo Andrej, kuris trasoje sulaužė lazdą ir jos nebaigė. Tačiau jis pagelbėjo komandos draugui Viliui, atidavęs kitą savo lazdą, kuriam taip lūžo lazda. Rolandas trasą įveikė per 1:05:08 ir užėmė 11 vietą. Informaciją apie vykusias varžybas galima rasti www.aluksneok.lv

Vasario 29 – kovo 5 Austrijoje vyks Europos OSS čempionatas. Jame dalyvaus ir vienas SK Igtisa atstovas: Andrej Gerasimov. Linkime jam sekmės ir sekame rezultatus www.skio2016.at !

12671793_468649680002771_2150249386269706637_o

Tą patį savaitgalį vyko Xtrasa varžybos Vilniuje, Burbiškėse. Čia varžėsi klubiečiai: Martynas Tirlikas ir Modestas Bacys bei klubo narys padedantis tarptautinėse varžybose: Vytautas Beliūnas. Ilgiausioje trasoje vyrams teko įveikti 10km ir 650m sukilimą. Po 54:20min išaiškėjo nugalėtojas, kuriuo tapo Modestas, antras liko Martynas, atsilikęs 1:24min, o trečiąją vietą iškovojo Vytautas, nuo lyderio atsilikęs beveik 3 minutes. Sveikiname visus puikiai pasirodžius!