Lietuvos taurė 2014!

Spalio 18-19 dienomis įvyko paskutinės didžiausios Lietuvos orientavimosi sporto varžybos asmeninėje įskaitoje – Lietuvos taurė. Šiais metais Lietuvos taurė suorganizuota Druskininkų regione, gražiuose miškuose, todėl varžybos sulaukė virš 900 dalyvių! Šiais metais Igtisa komandą atstovavo: Vilius Aleliūnas, Artūrs Paulinš, Martynas Tirlikas – elito atstovai(H21E), Gerasimov Andrej, Algirdas Kundelis, Matas Visockas – H21S atstovai ir Artūras Visockas – H45 grupės dalyvis.

Pirma diena buvo suorganizuota ilgoje trasoje, Trako miške, kuriame prieš metus vyko Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje, todėl visi žinojo ko tikėtis. Vyrų elito grupėje tarp klubo narių geriausiai pasirodė Martynas Tirlikas, kuris užėmė 3-ąją vietą, Vilius Aleliūnas liko ketvirtas, o Artūrs Paulinš – 6-as. H21S grupei vienas kontrolinis punktas stovėjo neteisingoje vietoje dėl organizatorių kaltės, todėl rezultatai buvo anuliuoti. H45 grupėje Artūras pasirodė kukliai ir užėmė 13-ąją vietą.

Antroji diena vyko Skuisto miške, netoli Druskininkų. Čia visi punktai stovėjo kaip ir savo vietose, tačiau vis tiek buvo pastebėta grubių žemėlapio klaidų, dėl kurių sportininkams teko sugaišti nemažai laiko. Po pirmos dienos starto antrą dieną atsigavo Vilius, kuris užėmė 1-ąją vietą, Martynas, kaip ir pirmąją dieną, užėmė 3-ąją vietą, o Artūrs – 5-ąją. H21S grupėje Andrej Gerasimov užėmė 3-ąją vietą, Algirdas – 32-ąją, o Matas – 42-ąją. Šioje grupėje taip ir buvo paskirstytos vietos apdovanojimuose dėl pirmos dienos starto anuliavimo. H45 grupėje Artūras užėmė 12-ąją vietą ir bendroje įskaitoje tenkinosi 13 vieta. Bendroje sumoje elito grupėje Martynas Tirlikas užėmė 2-ąją vietą, Vilius Aleliūnas – 4ąją, o Artūrs Paulinš – 5-ąją. Sveikiname laimėtojus!

Norėtume pasveikinti Vilių Aleliūną, kuriam būtent Lietuvos taurės metu, spalio 19-ąją suėjo 27 metai! Sveikinimai! Kartu norėtume padėkoti mūsų klubo vadovui ir rėmėjams už galimybę sudalyvauti šiose varžybose! Už nuotraukas ačiū Donatui Lazauskui!

Viliaus mintys ir pastebėjimai

Rezultatai

Algirdas finiše Andrej starte Artūrs 1 Artūrs skrenda Komandos lyderis Martynas  Vilius 1 diena Vilius interviuAndrej 3vtPodiumas