Lietuvos taurė 2015

Spalio 16-17 dienomis Kuršių Nerijos miškuose vyko paskutinės didelės ir svarbios varžybos asmeninėje trasoje – Lietuvos taurė. Abi dienas varžybos vykdytos vidutinėje trasoje: pirmąją dieną Preilos, o antrąją – Pervalkos miškuose. Kaip ir tapę tradicija, į šias varžybas susirinko gausus būrys klubo narių, kurie išmėgino savo jėgas įvairiose amžiaus grupėse.

Pirmąją dieną geriausiai sekėsi Gabijai Ražaitytei, kuri moterų elito grupėje užėmė pirmąją vietą. Taip pat sau lygių neturėjo ir Rolandas Bačkys, vyrų 40 metų grupėje užėmęs 1-ąją vietą. Šioje grupėje kartu startavo Aidas Katarskis ir Dainoras Saunorius, kurie atitinkamai užėmė septintąją ir penkioliktąją vietas. Vyrų 45 metų grupėje Artūras Visockas užėmė 21-ąją vietą. Stipriausiųjų vyrų(elito) grupėje geriausiai klubo gretose pasirodė Vilius Aleliūnas, užimdamas 3-ąją vietą ir viena sekunde aplenkė komandos draugą Martyną Tirliką, užėmusį 4-ąją vietą. Andrej Gerasimov šįkart tenkinosi aštuoniolikta vieta. H21S grupėje jėgas išmėgino Algirdas Kundelis, Paulius Aleliūnas ir Matas Visockas, atitinkamai pasidalinę 19, 57 ir 60 vietas.

12087313_432605056940567_1197645007121836123_o

Andrej

Antrąją dieną be didesnių staigmenų moterų elito grupėje laimėjo Gabija, kuri taip pat laimėjo ir dviejų dienų sumoje. Rolandas sugebėjo išsaugoti pirmąją dieną įgytą pranašumą ir sumoje laimėjo H-40 grupėje. Sveikiname nugalėtojus! Aidas ir Dainoras, bėgę H-40 grupėje, dviejų dienų sumoje užėmė 6-ą ir 14-ą vietas. Artūras H-45 grupėje sugebėjo šiek tiek pakilti ir parodė 19-ą rezultatą. Ganėtinai įnirtinga kova vyko vyrų elito grupėje, kur prizines vietas skyrė mažas laiko tarpas. Geriausią tą dieną sekėsi Martynui, kuris parodęs antrą rezultatą, sumoje pakilo taip pat į antrąją vietą. Vilius neišvengė klaidų ir sumoje tenkinosi penkta vieta, o stabiliai startuojantis Andrej užėmė 19-ąją vietą. H21S grupėje nepasisekė Algirdui, kuris trasos metu pametė SI kortelę ir sugaišo daug brangaus laiko jos ieškodamas, todėl sumoje užėmė 41-ąją vietą. Paulius ir Matas išsilaikė stabiliai ir užėmė 49 ir 56 vietas.

Sveikiname klubiečius gražiai pabaigus orientavimosi sporto sezoną asmeninėse trasose!