Lietuvos valstybės atkūrimo dienos bėgimai 2014

Šiais metais, vasario 16, minimą kaip Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Lietuvoje vyko keletas bėgimo renginių, skirtų atkūrimo paminėjimui, taip pat, skatinančių aktyvią veiklą.

Šiauliuose vyko S-sporto Žiemos Kroso  varžybos, kuriose dalyvavo daug klubo narių: Vilius Aleliūnas, Vitalijus Petrulis, Andrej Gerasimov, Regimantas Kavaliauskas, Gintaras Balčius, Aidas Katarskis ir Artūras Galinauskas. Dalyviams teko įveikti techniškai sudėtinga, jėgos ir greičio ištvermės reikalaujančią 5 kilometrų trasą Bubiuose, su 110 metrų pakilimu. Trasos įveikimą sunkino apledėję keliukai. Klubo stipriausias narys Vilius Aleliūnas nesulaukė kitų sportininkų pasipriešinimo ir be didesnio vargo tapo šių varžybų nugalėtoju, trasoje sugaišęs 19:28min ir antrąją vietą aplenkęs daugiau negu minute! Bendrojoje įskaitoje Regimantas Kavaliauskas liko penktoje vietoje, Vitalijus Petrulis 6-je, Andrej Gerasimov 8-oje, Aidas Katarskis – 17-oje, o Artūras su Gintaru tenkinosi vietomis už trisdešimtuko ribų.

Kitas renginys, skirtas atkūrimo dienai paminėti vyko Jurbarke. Čia klubo narys Martynas Tirlikas dalyvavo kasmetiniame bėgime Jurbarko gatvėmis. Trasoje sugaišęs 10:05min, jis be vargo tapo nugalėtoju bendroje sumoje .