Race the castle 2014!

Spalio 10-12 dienomis Didžiojoje Britanijoje vyko vienas didesnių sprinto renginių 2014 metų sezone – Race the castles. Šįkart buvo pasirinkta Edinburgo ir Stirlingo vietovės bei jų pilys, o į pačias varžybos suvažiavo stipriausi pasaulio orientavimosi sporto dalyviai. Iš Lietuvos taip pat buvo nemažas būrys sportininkų, tarp kurių didžiąją dalį sudarė Igtisa klubo nariai: Vilius Aleliūnas, Andrej Gerasimov, Vitalijus Petrulis, Romualdas Stupelis, Artūrs Paulinš, kurie varžėsi vyrų elito grupėje(M21), ir Aidas Katarskis – M35 grupėje.

Penktadienį visi dalyvavo open trasoje, kad apsiprastų su sprinto žemėlapiu ir turėtų galimybę daugiau pabėgioti sprinto vietovėje, ko Lietuvoje trūksta. Per daug neišsieikvoję, jie jau buvo pasiruošę kitos dienos startui, kuris buvo organizuojamas Edinburge. Vyrų elito grupėje geriausiai klubo gretose pasirodė Artūrs, kuris užėmė 9-ąją vietą, Vilius buvo 12, Romualdas – 33, Andrej – 57 ir Vitalijus – 63. Vyrų 35 grupėje Aidas parodė, kad ne be reikalo yra vadinamas sprinteriu ir užėmė 2-ąją vietą!

Sekmadienį visi dalyviai varžėsi Stirlinge. Čia greičiausias vėl buvo Artūrs, kuris šįkart tenkinosi 17 vieta, Vilius liko 28-as, Andrej – 56-as, Vitalijus – 68-as ir Romualdas  – 70. Aidas ir toliau stebino visus: įveikęs ilgą(7,5km 320m sukilimo) sprinto trasą, jis užėmė 3 vietą! Sveikiname!

Šios varžybos buvo kaip pasiruošimas kitais metais vyksiančiam pasaulio suaugusiųjų orientavimosi sporto čempionatui, kuris vyks panašiose vietovėse, todėl didelis ačiū klubo vadovui ir rėmėjams už suteiktą progą pasiruošimui!

Rezultatai

Vilius ir Vitalijus Po finišo Artūrs 1 diena Artūrs 2 diena Romualdas 1 diena Vilius trasoje

Aido Katarskio ir Vitalijaus Petrulio nuotraukos.