Rogainingas 2014

Kaip ir kiekvienais metais, sezono gale įvyko nuostabus renginys – Rogainingas. Jis buvo suarganizuotas Kurtuvėnų regioniniame parke, o varžybų centras – Napolio stovykla.

Šįmet klubą atstovavo nemažas dalyvių skaičius: Vilius Aleliūnas, kuris bėgo kartu su Pauliumi Vidžiūnu komandoje Igtisa & Sakas, Martynas Tirlikas su Valentu Žymančiumi komandoje Igtisa, šios dvi komandos rungėsi bėgimo klasėje. Dviračiais mynė Vitalijus Petrulis, Gintaras Balčius ir Artūras Galinauskas.

Nors Vilius ir nerimavo prieš trasa, kad jam pirmą kartą gali nepasisekti laimėti šių varžybų, tačiau 6 valandos miške parodė, kad jis pergyveno be reikalo. Su savo komandos draugu trasoje sugaišęs 5:57:15h ir surinkęs 2000 taškų jis užėmė pirmąją vietą! Martynas su Valentu sugaišę 5:59:03h ir 1950 taškų užėmė 2 vietą! Vitalijus dviračių grupėje po 5:20:30h ir surinkęs visus įmanomus punktus, kurie davė 2550 taškų užėmė 2-ąją vietą! Artūras po 5:30:05h surinko 1510 taškų ir užėmė 46 vietą, o Gintaras, trasoje sugaišęs 5:19:47h atsiliko nuo Artūro tik dešimt taškų ir tenkinosi 47 vieta.

Sveikiname visus prizininkus ir nugalėtojus su puikiais pasirodymais sezono pabaigoje! Dėkojame vadovui ir rėmėjams už suteiktą progą dalyvauti šiose varžybose!