Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje

Rugsėjo 6 dieną vyko Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje. Varžybos organizuotos naujoje vietoje, ant naujo žemėlapio Tytuvėnuose. Šįkart prie starto linijos stojo dar didesnis būrys klubiečių! Moterų elito grupėje startavo Gabija Ražaitytė, vyrų elito grupėje: Martynas Tirlikas, Vitalijus Petrulis, Andrej Gerasimov, V21A grupėje – Paulius Aleliūnas, V40 grupėje: Rolandas Bačkys, Aidas Katarskis ir Dainoras Saunorius, o V45 grupėje: Artūras Visockas ir Gintaras Balčius.

Šįkart visi stebino dar labiau ir pažėrė krūvą medalių: M21 grupėje Gabija finišavo antroje vietoje, Martynas V21 grupėje – trečioje, V40 grupėje Rolandas ir Aidas pasidalino atitinkamai antrą ir trečias vietas! Gaila, bet niekam šįkart nepavyko tapti Lietuvos čempionais. Paulius šįkart sėkmingai pabaigė trasą ir liko 15-oje vietoje. Andrej ir Vitalijus pasidalino 18 ir 24 vietas, Dainoras savo grupėje buvo labai arti podiumo – finišavo penktoje vietoje. Vyriausiems klubo nariams šįkart sekėsi ne taip gerai, kaip jie norėjo ir galutinėje rezultatų lentelėje Artūras liko 15-oje, o Gintaras 20-oje vietose.

Sveikiname prizininkus ir visus finišavusius ilgoje trasoje!

Už nuotraukas dėkojame Donatui Lazauskui.