Lietuvos čempiontai vidutinėje ir estafečių trasose

Gegužės 23-24 dienomis, Druskininkų apylinkėse, vyko Lietuvos čempiontai vidutinėje ir estafečių trasose. Šiais metais laukė labai greitos ir geros krypties reikalaujančios trasos, todėl lyderiai galėjo greitai keistis.

Pirmąją dieną, šeštadienį, vyko vidutinės trasos varžybos Marcinkonių miške. Šioje dalyje paskutinį kartą vyko varžybos 1986m. todėl tik vyresnio amžiaus sportininkai žinojo ko laukti. Geriausiai sekėsi Andriui Jubeliui ir Rolandui Bačkiui, kurie atitinkamai užėmė antrąją vietą(vyrų elito grupėje), o Rolandas nugalėjo vyrų 40m. grupėje ir tapo čempionu! Taip pat ant prizininkų pakylos lipo Martynas Tirlikas(4 vieta vyrų elito grupėje) ir Gabija Ražaitytė(5 vieta moterų elito grupėje). Kitiems klubo nariams šįkart sekėsi kiek prasčiau: Vilius Aleliūnas(10vt V21E grupėje), Gerasimov Andrej(18vt V21E grupėje), Vitalijus Petrulis(29vt V21E grupėje), Dainoras Saunorius(7vt V40 grupėje), Aidas Katarskis(10vt V40 grupėje) ir Elina Berke(27vt M21E grupėje). Sveikiname prizininkus!

Vidutinės trasos rezultatai

Antrąją varžybų dieną laukė startas estafečių trasoje, kur pirmoji vyrų elito komanda stojo į kovą susigrąžinti Lietuvos čempionų vardo. Andrej Gerasimov, Martynas Tirlikas ir Vilius Aleliūnas, gynę pirmosios komandos garbę, po 1:45:34h trukusios kovos, įveikė praeitų metų čempionus – Tako komandą ir pasidabino aukso medaliais! Antroji komanda, varžiusis vyrų elito grupėje, atstovaujama: Gabijos Ražaitytės, Vitalijaus Petrulio ir Andrio Jubelio, iškovojo 5-ąją vietą, o tai reiškė, kad ant podiumo išvydome abi klubo komandas! Vyrų 35 grupėje prie starto linijos stojo: Dainoras Saunorius, Aidas Katarskis ir Rolandas Bačkys. Šiems klubo vyrams šioje grupėje nebuvo lygių: jie užtikrintai ir be didesnio vargo tapo čempionais! Sveikiname!