2017 metų sezonas atidarytas

Balandžio 01 d. įvyko pirmasis 2017 metų Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas labai ilgoje trasoje. Jį

organizavo OK „Šilas“ Birštono apylinkėse Siponyse. „Igtisa“ klubą jame atstovavo tik du atstovai Aidas ir

Rolandas. Kiti klubo nariai dėl traumų ar kitų aplinkybių dalyvauti negalėjo. Tikimės kad kituose čempionato

rungtyse atstovaujančių narių skaičius bus ženkliai didesnis. Aidas startavo V40 grupėje ir turėjo įveikti

16.6km ilgio trasą su 32 KP. Aidas trasą įveikė per 2:09:48 ir užėmė 9 vietą. Rolandas startavo V45 grupėje

kur turėjo įveikti 14.7km su 30Kp. Ir šį kartą jis užėmė 1 vietą ir apginė pernai iškovotą titulą. Trasą jis įveikė

per 1:33:47.

Balandžio 14 d. Vilniaus apylinkėse Bartkuškio miške vyks Lietuvos čempionatas naktinėje trasoje. Jį

organizuos klubas „Saulė“. Tikimės ir jame nelikti be apdovanojimų. Sėkmės visiems kraunantis lempas.