Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje

Kitą dieną, po starto sprinto trasoje, vyko čempionatas ilgoje trasoje. Vietovė buvo parinkta varžyboms tikrai įdomi – Trako miške. Miške vyravo geras matomumas ir bėgamumas, su pavienėmis pelkėmis ir žalesniais plotais bei dilgėlėmis. Varžybų finišo vieta buvo parinkta idealiai – ant didelio kalno su atsiveriančia panorama į Dusios ežerą.

Antrą dieną klubą atstovavo mažesnis narių skaičius dėl pažadų dalyvauti kitose varžybose, todėl liko startuoti: Andrej Gerasimov, Aidas Katarskis, Martynas Tirlikas ir Dainoras Saunorius. Dideli trasų parametrai elito trasoje šiek tiek išgąsdino Andrej, todėl jis geriau rinkosi savęs nežaloti ir startuoti veteranų V-35 grupėje be konkurencijos, kartu su Aidu. Pirmamečiams veteranams teko įveikti 10,9km trasą su 28 kontroliniais punktais. Andrej pademonstravo savo jaunatvę ir galutinėje rezultatų lentelėje, nors ir b/k, tačiau parodė antrą rezultatą, trasoje užtrukęs 84:17min ir lyderiui pralaimėjęs nepilnas 5min. Aidu trasoje sekėsi šiek tiek prasčiau ir jis, trasoje užtrukęs 95:39min užėmė 10-ąją vietą.  Dainoras Saunorius bėgo V-40 grupėje tokią pačia trasą kaip ir V-35, tačiau užtrukęs trasoje 109:08min užėmė 12-ąją vietą. Martynas Tirlikas paklausęs, klubo vadovo nurodymų prieš trasą susikaupė ir nepadaręs didesnių klaidų jaunių grupėje tapo Lietuvos čempionu ilgoje trasoje, įveikęs 10,3km trasą ir užtrukęs 65:15min.