Sezono atidarymas 2015!

Šiais metais orientavimosi bėgte sezonas prasidėjo kovo 28-29 dienomis, Klaipėdoje, Sezono atidarymo taurėje. Kaip visad į šias varžybas susirinko pakankamai gausus būrys klubo atstovų.

Pirmąją dieną, startas vyko Melnragės miške, prie 1:7500 mastelio, kas buvo šiek tiek netradiciška. Elito grupėje startavę klubo nariai parodė, kad šiais metais jie kryptingai ruošėsi žiemą ir yra nusiteikę skinti pergales prasidėjusiame sezone. Vyrams teko įveikti 7km trasą ir čia greičiausias tarp klubo atstovų ir visų dalyvių buvo Martynas Tirlikas, jis trasą įveikė per 34;35min. Andris Jubelis, su 35:45min tenkinosi ketvirta vieta, Vilius Aleliūnas, atsilikęs 6 sekundėm nuo Andrio užėmė 5-ąją vietą, Artūrs Paulinš, trukęs 38:13, užėmė 10-ąją vietą, o Paulius Aleliūnas, trasoje užtrukęs 54:37min užėmė 40-ąją vietą. Vyrų 40 metų grupėje, pirmąją dieną iš klubo narių startavo tik Aidas Katarskis ir užėmė 9-ąją vietą.

Kitą dieną, visi persikėlė į Nemirsetą, kur vietovė buvo panaši, tačiau trasa šį kartą jau buvo 8,2km ilgio. Antrąją dieną rezultatai keitėsi pastebimai: pirmąją vietą iškovojo Artūrs, antras liko Andris, o trečias – Martynas. Po tokių pasikeitimų keitėsi ir suminė rezultatų lentelė. Čia, elito grupėje, pirmąją vietą iškovojo Andris, Martyną nustumdamas į antrąją, Artūrs pakilo iki ketvirtosios vietos, o Vilius išlikus stabilus ir tenkinosi penktąja vieta. Veteranų, V-40 grupėje, antrąją dieną startavo du klubo atstovai: Aidas Katarskis reabilitavosi po pirmos dienos starto ir antrąją dieną užėmęs 2-ąją vietą, sumoje pakilo į trečiąją poziciją, Dainoras Saunorius, bėgęs tik antrą dieną užėmė 3-ąją vietą.

Sezono atidarymo varžybos mūsų klubui buvo tikrai sėkmingos: 4 klubo atstovai buvo stipriausiųjų vyrų penketuke, o Aidas, V-40 grupėje užėmė 3-ąją vietą! Sveikiname!