Vilniaus daugiadienės ir Tiomila

Kai gegužės 14-15 dienomis pagrindinė SK „Igtisa“ klubo sudėtis kovojo 10mila estafetėse Švedijoje, likę klubo nariai Modestas, Andrej ir Rolandas dalyvavo daugiadienėse orientavimosi sporto varžybose Vilnius – 2016. Jos vyko tris dienas. Pirmą diena dalyviai startavo prailginto sprinto rungtyje Markučiuose, antrą- ilgoje trasoje Pabradėje ir trečią – vidutinėje trasoje Giruliuose. V21E grupėje Modestas užėmė 1 vietą su 3.01 minutės atitrūkimu nuo antros vietos. Andrej V21S grupėje sumoje užėmė 3 vietą, o Rolandas V40 buvo pirmas.
Prieš trečios dienos startą jau žinojome, kad 10mila estafetėse SK „Igtisos“ komanda užėmė 38 vietą. Tai nėra aukščiausia pasiekta vieta šiose estafetėse, bet tikimės įgyta patirtis padės siekti geresnių rezultatų Jukola estafetėse Suomijoje birželio 18-19 dienomis.