Lietuvos čempionatai ir Klubų taurė 2016

Rugsėjo, o kartu ir rudens pradžia, pasitiko klubiečius varžybų gausa: rugsėjo 3-4 dienomis vyko Lietuvos čempionatai estafečių ir ilgos trasose, o rugsėjo 18 dieną vyko Lietuvos klubų taurė.

Estafetės:

Lietuvos estafečių trasos čempionate, SK IGTISA klubas subūrė vieną elito ir vieną vyrų 35 metų grupes. Elito komandą šiais metais atstovavo ir čempionų vardą gynė: Modestas Bacys, Martynas Tirlikas ir Vilius Aleliūnas. 2015m. elito komandos vyrai sugebėjo užlipti ant aukščiausio pakylos laiptelio, todėl noras išsaugoti čempionų vardus buvo didelis. Po pirmojo etapo komanda rikiavosi 3-oje vietoje, tačiau grįžus antrajam etapui jau užėmė pirmąją vietą turėjo beveik 4min atotrūkį nuo antrosios vietos. Vilius išlaikė šią poziciją iki pat finišo ir komanda galėjo džiaugtis čempionų vardais antrus metus iš eilės! Vyrų 35 metų grupėje vyko rimtesnė kova. Komandą atstovavo Dainoras Saunorius, Aidas Katarskis ir Rolandas Bačkys. Pirmos dvi komandos po dviejų etapų į mišką išbėgo tik pusės minutės skirtumu ir iki pat finišo nebuvo aišku kas taps čempionais. Čia lemiamą kovą laimėjo Rolandas, kuris finišo spurtu nugalėjo antroje vietoje likusį Kvedaravičių Mindaugą iš klubo Lėvuo. Ši diena buvo tikrai sėkminga mūsų komandoms, kurios pasipuošė aukso medaliais, sveikiname!

14195432_542993645901707_3197237915375147759_o 14241553_542993735901698_2346676813484256163_o

Estafečių rezultatai

Ilga trasa:

Kitą dieną vyko Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje. Prie starto linijos stojo mažiau klubų atstovų: vyrų elito grupėje bėgo Modestas Bacys ir Andrej Gerasimov, vyrų 40 grupėje Aidas Katarskis ir vyrų 45 grupėje Rolandas Bačkys. Geriausiai sekėsi Rolandui, kuris įveikęs 8,1km trasą per 1:13:17h užėmė antrąją vietą! Vyrų elito grupėje ant prizininkų pakylos lipo Modestas Bacys, kuris 14,7km trasą su 30kp įveikė per 1:51:29h ir užėmė 5-ąją vietą. Andrej sekėsi ne taip gerai ir jis užėmė pirmąją vietą iškart už dešimtuko ribos. Aidas savo trasą(10,1km) įveikė per 2:03:28h ir užėmė 8-ąją vietą. Sveikiname prizininkus!

Ilgos trasos rezultatai

Klubų taurė:

Rugsėjo 18 dieną vyko Lietuvos klubų taurė Šiluvos miške. Porą metų iš eilės SK IGTISA komanda šiose varžybose tapo čempionais ir užtikrintai buvo stipriausias Lietuvos klubas. Šiais metais prie starto linijos klubas stojo kiek silpnesnės sudėties: komandai negalėjo padėti Gabija ir Martynas, todėl laukė tikrai rimta ir įnirtinga kova. Komandą atstovavo: Vitalijus, Sandra, Dainoras, Aidas, Rolandas, Natalija, Viktorija, Evelina, Modestas, Andrej ir Vilius. Nuo pat pradžios užvirė rimta kova tarp dviejų klubų: IGTISA ir Ąžuolas. Po pirmųjų etapų ir grįžus vyrų etapams, komandos mainėsi 1-2 vietomis. Šįkart mūsų klubui nepasisekė moterų etape, po kurio rimtai nukritome į antrają vietą ir jau buvo sunku panaikinti 20 minučių skirtumą. Paskutiniuose etapuose vyrai labai stipriai stengėsi ir kovojo iki pat galo ir finišą kirto antroje vietoje, tačiau nuo pirmosios vietos atsilikdami jau tik 7 minutes. Sveikiname čempionais tapusią Ąžuolo komandą, o savo komandai tariame didelį Ačiū už parodytą nuostabų kovingumą iki pat galo!