Patalpų orientavimąsis

Lapkričio 23 dieną, 6 klubo Igtisa nariai nuo pat ankstaus ryto pajudėjo į kaimyninę Latviją sudalyvauti patalpų orientavimosi varžybose Rygoje, kartu prabėgant ir Magnets klubo organizuojamas masines varžybas.

Atvykus į vietą ir užsiregistravus, visi puolėme žiūrėti pastato plano schemos ir galvoti – kaip gali būti susukta trasa. Šiek tiek paanalizavę ir persirengę jau stovėjome prie starto linijos. Čia bėgo: Jonas Vytautas Gvildys, Vilius Aleliūnas, Vitalijus Petrulis, Dainoras Saunorius, Gabija Ražaitytė ir Martynas Tirlikas. Pirmoje trasoje geriausiai sekėsi Jonui, kuris užėmė 4-ąją vietą, nuo lyderio atsilikęs lygiai minutę. Martynas tenkinosi 17 vieta, nuo lyderio atsilikęs 2:29min, Dainoras – 29-as, Vilius – 40-as, o Vitalijus – 52-as. Moterų grupėje Gabija užėmė 1-ąją vietą. Nors pirmoji trasa buvo tik 1,1km ilgio, tačiau iš laikų galima spręsti – lengva tikrai nebuvo. Antroje trasoje laukė 1,5km ir 10 aukštų pakilimas. Čia jau žinojome ko tikėtis, todėl ir rezultatai pagerėjo visų narių! Gabija moterų elito grupėje užėmė 1-ąją vietą ir bendroje įskaitoje pakilo į 3-ąją! Jonas elito grupėje užėmė 2-ąją vietą, tokią pačią vietą užėmė ir galutinėje įskaitoje po dviejų bėgimų. Martynas antroje trasoje užėmė 7-ąją vietą ir bendrai liko 9-oje pozicijoje. Dainoras užėmė 1-ąją vietą, kas taip pat leido galutinėje įskaitoje užsitikrinti 17 vietą. Vitalijus taip pat šiek tiek reabilitavosi užimdamas 32-ąją vietą ir tenkinosi bendra 40 vieta. Viliui šįkart nepasisekė ir jis nepasiėmė vieno punkto dėl ko buvo diskvalifikuotas ir bendro rezultato neturi, tačiau jam vistiek patiko šios varžybos kaip ir visiems kitiems dalyvavusiems.

1 trasa 2 trasa Dainoras trasoje Vilius susikaupęs Vitalijus trasoj Vitalijus

Po šių mini varžybų suskubome į kitas – Magnets masines už pusvalandžio kelio, toje pačioje Rygoje. Mūsų laukė gražus baltas žemėlapis su jūriniu reljefu, todėl visi mielai išbėgome į mišką. Geriausiai ir čia sekėsi Jonui, kuris užėmė 1-ąją vietą, 10,8km trasą nubėgęs per 50min, Vilius tenkinosi 2-ąja vieta, kitas klubo narys – Andris Jubelis – užėmė 3-ąją vietą, Martynas – 4-ąją vietą, Vitalijus – 20-ąją. Dainoras vyrų 40 grupėje užėmė – 8-ąją vietą, o Gabija moterų elito grupėje užėmė 2-ąją vietą.

Labai dėkojame komandos vadovui už šį puikų savaitgalį praleistą kaimyninėje Latvijoje ir turėjus galimybę puikiai pasitreniruoti!